Gegužės mėnesį Vilniaus krikščionių gimnazijos mokinių komanda dalyvavo Vilniaus miesto 5–8 klasių mokinių gamtos mokslų viktorinoje „Gamtos paslaptys mano aplinkoje 2026“.
Džiaugiamės aktyviu mūsų gimnazijos mokinių įsitraukimu į įvairias kūrybines viktorinos užduotis, smalsumu, komandiniu darbu ir noru pažinti gamtos paslaptis!
Nuoširdžiai dėkojame kiekvienam mokiniui už dalyvavimą, pastangas ir puikiai praleistą laiką viktorinoje!
📷🖋 Gamtos mokslų mokytoja Lina Dainytė