Vilniaus krikščionių gimnazijos dainavimo studijos „Dainų lietus” vyriausiųjų mokinių ansamblis (vad. Edita Tamoševičienė) keliavo į Kaune pal. arkivyskupo Jurgio Matulaičio bažnyčioje vykusi konkuso „Giesmių giesmelė” finalinį renginį, kuriame pasirodė tarp 3 konkurso Grand Prix nugalėtojų.
Nuoširdžiai dėkojame VDU Rasos gimnazijai suorganizavus gražų, dvasingą renginį, keliantį širdis aukštyn… Ačiū už šiltą priėmimą, dovanas, suburtą didelį gražaus jaunimo būrį.
Nuoširdi padėka ir vairuotojui Sauliui Kalkauskui, kuris „išgelbėjo” mūsų kelionę.