Trečiokai aplankė Tado Ivanausko zoologijos muziejų. Mokiniai susipažino su pasaulio ir Lietuvos gyvūnijos įvairove, jų raida, gamtiniais saitais bei dabartine būkle. Tyrinėjo, stebėjo, domėjosi zoologijos mokslu ir smalsiai ieškojo atsakymų į rūpimus klausimus.
Po turiningos pažinties visi draugiškai vyko į Curiocity edukacinį centrą. Ten išbandė įvairias erdves, kuriose integruotos žaidybinės ir edukacinės veiklos bei aktyvios pramogos.
Mokiniai turėjo galimybę imituoti realaus gyvenimo situacijas, susipažinti su pasauliu, gamtos reiškiniais, įvairiomis profesijomis ir mokslo sritimis.
Tai buvo kupina įspūdžių, atradimų ir gerų emocijų diena!
🖋📷 Asta Stanevičienė