Visi šie mokslo metai buvo nuspalvinti šventės laukimu. Ir ne tiesiog laukimu – ir kūrybišku visos mokyklos bendruomenės pasiruošimu. Pradėjome nuo idėjų mugės: jos buvo renkamos iš mokytojų, mokinių, tėvelių… Vėliau skirstėmės darbus: mokytoja Aušra Indrišiūnienė rašė scenarijų ir ruošė šventės vedėjus (vienuoliktoką Aleksandrą ir pirmokę Rusnę), dailės mokytoja Giedrė Kanapeckaitė su komanda puošė mokyklą, pavaduotoja Loreta Kamarauskienė, mokytojas Audrius Batisa, mokiniai kūrė filmukus apie mokyklos praeitį ir dabartį, direktorė Jūratė Bernotienė rūpinosi svečių kvietimu, tėveliai – vaišėmis, stalų serviravimo rūpesčiai teko mokytojai Aušrai Liutkienei… Na, o šventės koordinatorė, pagrindinė organizatorė, besirūpinusi, kad viskas vyktų sklandžiai, – mokytoja Giedrė Vėžytė. Šventės metu labiausiai žavėjo nuostabios mokinių chorų giesmės: 5 – 11 klasių mokinių chorą paruošė mokytoja Edita Tamoševičienė, o mažųjų mokinių chorą, kuriame skambėjo ne tik vaikų balsai, bet ir muzikos instrumentai, – mokytoja Agnė Kavaliauskienė. Puošnumo, smagios nuotaikos įnešė vaikų šokis – jį rengė mokytoja Aida Maksvytytė. Šventėje taip pat skambėjo mus pasveikinti atvykusio Valio choro daina, Klaipėdos „Vaivorykštės tako” gimnazijos muzikinis sveikinimas, poetės Romualdos Chabarinos eilės… O šventę pradėjo, atmosferą sukūrė ir į temą įvedė poetinė kompozicija: eiles ir žodžius knygai skyrė šventės vedėjai Aleksandras ir Rusnė, mokytojai Raimonda Šegždavičienė, Audrius Batisa, Valda Vilkelienė, Laima Macevičiūtė, Kornelijus Šleževičius, Pavel Kotelenec, Rasa Mardosaitė, Aistė Žemyna Baravykaitė, Giedrė Vėžytė, Aušra Indrišiūnienė, Giedrė Kanapeckaitė. O kaip įdomu buvo ekrane pamatyti vaizdus iš mokyklos praeities, išgirsti buvusių direktorių sveikinimus, pasidžiaugti mokytojų vaidinimais – apžvelgti visą per 30 metų nueitą kelią, atvedusį mus į dabartinį gyvenimą, įamžintą mokinių kurtame filmuke.
Šventės metu mus sveikino Kauno evangelinės bažnyčios pastorius, mokyklos steigėjas Gabrielius Lukošius, Vilniaus evangelinės bažnyčios pastoriai Darius Širvys ir Andrius Bernotas, mūsų bičiuliai iš Lietuvos ir užsienio: Laci Demeter, Krikščioniškų mokyklų asociacijos ACSI Europe vadovas, Andis Apsitis, Krikščioniškos mokyklos Universum Latvijoje direktorius, Klaipėdos Krikščioniškos mokyklos “Vaivorykštės takas” direktorė Džiuljeta Gečienė, kaimynai – Pilaitės bendruomenės vadovė Janina Gadliauskienė ir Angelė Šarlauskienė, Pilaitėje įsikūrusių mokyklų atstovai, mokinių tėvų atstovai…
Gražių ir pelnytų padėkų sulaukė ilgamečiai mokyklos darbuotojai.
Labai įdomus ir prasmingas šventės akcentas – fotosienelė, sudėliota iš visų mokyklos bendruomenės narių portretų. Savo portretą nupiešti ar kokia kita technika pagaminti ir taip įsilieti į mokyklos bendruomenės būrį buvo galima ir šventės dieną.
Na, o po puikios šventės Didžiojoje salėje visų laukė didelis ir labai gardus tortas ir sušildantys pokalbiai vaišinantis užkandžiais…
Žodžiu, visi kartu sukūrėme puikią šventę. O šventės akimirkas kokybiškai nuotraukose įamžino mokytoja Beata Fofanovienė. Prisiminkime ir gėrėkimės.