Štai ir startavo 2022-2023 mokslo metai! Gera buvo vėl visiems – mokiniams, abiturientams, tėveliams, mokytojams, seneliams – gyvai susiburti kasmetinėje šventėje.

Ji prasidėjo iškilmingai sugiedojus Lietuvos bei mokyklos himnus. Po to pro duris džiugiai įmarširavo 12 klasės moksleiviai, už rankų laikantys nedrąsius pirmokus. Susirinkusius svečius pasveikino direktorė Jūratė Bernotienė, mokyklos steigėjo atstovas pastorius Darius Širvys palaimino artėjančius mokslo metus maldoje. Ketvirtokai pradžiuginio eilėraščių montažu. Ir kaip neįtikėtinai smagu, kad po poros metų pertraukos grįžo nuostabi tradicija – mokytojų spektaklis. Šiemet spektaklio „Ginčas” metu šaukštai, šakutės, peiliai aiškinosi, tai kuris gi virtuvėje yra svarbiausias? O atsakymas slypi pabaigoje nuskambėjusioje dainoje:

Mes kiekvienas ypatingas

Ir be galo reikalingas:

Kad atpjautum, reikia peilio,

Šakute pasmeigsi dailiai.

 

Sriubą samtis padalins –

Šaukštą tuoj ranka paims.

O mažytis mūs šaukštelis

Dės medučio į puodelį.

 

Prie arbatos bus saldainių,

Ir bandelių, ir riestainių…

Užrašysim lentoje:

”Tik visi kartu – jėga”.

 

Ačiū mokytojoms Giedrėms už šventės organizavimą ir šventės dekoracijas, už spektaklio režisavimą teatro ir lietuvių kalbos mokytojai Aušrai, mokytojams Mortai ir Ainiui bei tėčiui Justinui už įamžiantas šventės akimirkas.

Visi esam reikalingi ir ypatingi, tad nerkime ir į mokslo virtuvę visi kartu!