Pavasarį pabunda ne tik gamta, bet ir mokiniai. Sužaliavus gamtai, atšilus orams organizuojama vis daugaiu išvykų po įvairiausius Vilniaus kampelius. Tad pasižvalgykite, kur mūsiškiai apsilankė šiemet.

3 klasės mokiniai su mokytoja Elena per pasaulio pažinimo pamoką tyrinėjo nuostabius medžius – sakuras. Sužinojo, jog tai japoniškos kilmės medis, o tiksliau vyšnios, kurių paskirtis – dekoratyvinė. Taip pat atkreipė dėmesį, kad medžių žiedai yra įvairių rožinių atspalvių arba balti.

1 klasės mokiniai nors ir vieni mažiausių mūsų mokykloje, bet tikrai vieni aktyviausių! Per vieną savaitę jie apturėjo net dvi išvykas. Pirmoji buvo į Geležinkelių muziejų, o antroji į socialinį blynų restoraną „Pirmas blynas“. Mažieji išklausė edukaciją apie žmones su Dauno sindromu, o paskui skanavo puikiausių blynų. Dėkojame Simono mamai Marinai už idėją ir organizavimą.

7 klasės mokiniai buvo išvykę į Vilniaus centrą ieškoti pasislėpusio miesto. Ant bažnyčių rado plytų gamintojų autografų, 176 cm aukščio nykštukams skirtą perėjimą, gražiausius ir įdomiausius kiemelius.

Kaži kiek dar paslapčių ir įdomybių dar slepia mūsų gražusis Vilnius? Panašu, kad tyrinėjimams nebus galo..!