Gera švęsti didžiąsias metų šventes, tokias kaip Velykos, kartu. Tai juk ne tik šventė apie atgimimą, pavasarėjantį orą, dailiai margintus kiaušinius, šeimyniškių susibūrimą, bet tai šventė apie amžiną viltį ir gyvenimą. Jėzus Kristus, mūsų tobulas Dievas, kuris tapo kaip žmogus, savo mirtimi ant kryžiaus atpirko mūsų nuodėmes, kad būtume amžiams sutaikinti su dangiškuoju Tėvu. Jis ne tik mirė, bet ir prisikėlė, nes Jo šventumo, galios ir tobulumo negali sulaikyti net mirtis. Jėzui Kristui visa šlovė ir garbė, nes JIS IŠ TIESŲ PRISIKĖLĖ! 

Paskutinę savaitę prieš šventines atostogas pas pradinukus į maldos-pokalbio pamoką pasibeldė vyresnieji mokiniai su spektakliu „Didžiausias išmintis”. Mažyliai buvo nudžiuginti ir įtraukti į pelėdos, sraigės, skruzdelyčių, boružės ir bitės pamąstymus apie tai, kas gi šiame gyvenime svarbiausia..? Ačiū Vilniaus evangelinės bažnyčios tarnautojai Jordanai už surežisuotą nuostabų ir prasmingą spektaklį.

4-os klasės mokiniai šventiniame laikotarpyje nepamiršo ir kenčiančių ukrainiečių. Juk svetimo skausmo nebūna, o kai juo daliniesi su kitais, jis sumažėja. Tad mokiniai su mokytoja nusprendė Ukrainos pabėgelių vaikus nudžiuginti Velykiniais krepšeliais. Šios dovanėlės bus išdalintos Vilniaus pabėgelių registarvimo centre.

Taip pat Didįjį penktadienį turėjome Velykinį koncertą, kurio metu gausiai susirinkę mokytojai, mokiniai ir jų tėveliai kartu prisiminė visą Velykų istoriją. Steigėjo atstovas, pastorius Darius Širvys papasakojo kaip vyko Jėzaus išdavystė ir nukryžiavimas, o mokytoja Giedrė džiugiai paskelbė, jog Kristus prisikėlė! Pasirodė mokytojos Aidos vadovaujamos šokių studijos „Džiaugsmas” šokėjai, mokytojos Editos vadovaujamos dainų studijos „Dainų lietus” dainininkai bei įvairių klasių moksleiviai, prie kurių pasirodymų prisidėjo ir muzikos mokytoja Agnė.

O džiugų Velykų rytą „Dainų lietus” studijos vyresnieji moksleiviai pradžiugino Vilniaus evangelinės bažnyčios tikinčiuosius dviem kūriniais, kurių galite pasiklausyti čia.

„Jo čia nėra! Jis prisikėlė, kaip buvo sakęs.” (Mt 28,6a)