Vilniaus krikščionių gimnazijos 10-tokai, 11-tokai ir norintys 12-tokai dalyvavo Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje antrą kartą šalyje organizuojamoje didžiojoje tarptautinių studijų parodoje „Study The World“ – geriausios aukštosios mokyklos, trumpalaikės akademinės programos moksleiviams, Jungtinės Karalystės, Ispanijos, JAV, Kanados koledžai ir universitetai.

Renginyje mokiniai galėjo akis į akį pabendrauti su užsienio mokslo įstaigų atstovais ir sužinoti, kaip pasiruošti stojamiesiems egzaminams, kaip pateikti paraišką, kaip parašyti gerą rekomendacinį laišką, kaip gauti stipendiją, ką apskritai reikia žinoti ir kaip pasiruošti studijoms užsienyje. Be to, iš pirmų lūpų išgirdo jau studijuojančių užsienyje lietuvių patirtis ir atsakymus į rūpimus klausimus.

Didžioji tarptautinių studijų paroda – tai švietėjiškas, nemokamas, edukacinis renginys, pristatomas plačiai visuomenės daliai – gimnazistams, studentams, pedagogams. Parodos tikslas yra šviesti ir informuoti Lietuvos moksleivius, jų tėvus, mokytojus apie galimybes pasirinkti jiems tinkamiausias mokymo įstaigas užsienyje, sužinoti daugiau apie aukštojo mokslo galimybes užsienio šalyse, puoselėti kultūrų ir kalbų įvairovę, skatinti mokytis kalbų mokyklose, universitetuose ir siekti įgyti išsilavinimą tarpkultūrinėje aplinkoje.