Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena, Lietuvos valstybinė šventė. 1991 metais šią dieną įvykęs masinis taikus Lietuvos piliečių pasipriešinimas Sovietų Sąjungos vadovybės bandymui jėga paimti į savo rankas Vilniaus televizijos bokštą, Radijo ir televizijos komiteto pastatą, Parlamento pastatą ir kitus valstybiniam perversmui reikšmingus objektus. Ši diena svarbi kiekvienam lietuviui nuo pat mažiausio iki pat didžiausio. Mūsų gimnazijai taip pat svarbūs ir nepamiršti Lietuvos laisvės gynėjai. Minėjimas vyko per pirmąją pamoką, mokiniai kartu su mokytojais susirinko didžiojoje salėje, kurioje degėme žvakeles Sausio 13-osios aukom atminti. Taip mūsų gimnazijos mokytojai ir mokiniai išreiškė padėką už tai, kad dabar turime laisvą Lietuvą. Vėliau lankstėme lėktuvėlius ant kurių rašėme palinkėjimus Lietuvai. Toks šiltas ir jaukus paminėjimas vyko Vilniaus krikščionių gimnazijoje.

 

sausio 13 001sausio 13 006sausio 13 004

 

 

 

Parengė istorijos mokytoja Marija Serbintaitė.