Visiems buvę akimirkų, kai pavargę po savo dienos rūpesčių, nurimdavome ir pakėlę akis į žvaigždėtą dangų, pradėdavome mąstyti apie jus supantį pasaulį ir tolimas visatos platybes. Tada kildavo daug klausimų. Koks yra pasaulis, visata? Kodėl jie yra? Kokie tie beribiai kosmoso toliai? Žinoma, šių laikų technologijos ir sukauptos mokslinės žinios mums padeda bent maža dalele prisiliesti prie šios dieviškos didybės tvarinių, tuo pačiu iškelia dar daug neatsakytų klausimų.

 

          Taigi, visi mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai visą rugsėjo mėnesį dalyvaus projektinėje veikloje „Kosmosas“. Pasitelkdami kūrybinę išmonę ir įvairių mokslų žinias, bandys plačiau pažinti šią  beribę visatą.

Pagaliau šią savaitę (nuo rugsėjo 9d.)  mūsų gimnazijoje startavo projektinė veikla tema „Kosmosas”. Projekto tikslas atspindi gimnazijos misiją- ,,Padėti vaikams pažinti Dievo sukurtą pasaulį ir atrasti savo vietą jame.

IMG_2312