Balandžio 24 d. mūsų mokykloje vyko rašto ir projektinių darbų konferencija. Ją vedė biologijos mokytojas Ričardas Pagojus. Mokiniai, rengę darbus nuo mokslo metų pradžios turėjo galimybę pasidalinti tuo, ką išmoko ir sužinojo naujo. Savo darbus viešai pristatė trys vienuoliktos klasės mokinės. Agnė Statulevičiūtė paaiškino, kuo siejasi poezija ir fotografija. Simona Karosaitė gvildeno krikščioniškąsias vertybes pasiremdama Harper Lee romanu „Nežudyk strazdo giesmininko. Auksė Sprauniūtė pateikė biblinį moters paveikslą. Po pristatymų buvo galimybė klausti pristatančiųjų įvairių klausimų, vyko diskusija, praturtinusi tiek mokinius, tiek mokytojus. Direktoriaus pavaduotoja J. Genytė padėkojo ir apdovanojo saldžiais prizais pristačiusius savo darbus mokinius bei mokytojus, kurie padėjo juos parengti. Džiaugiamės turininga ir įdomia konferencija, surengta mūsų mokykloje, tikimės, jog tokių darbų pristatymų sulauksime ir dažniau.