Truputis faktų

1991 metais Prancūzijos matematikai organizavo konkursą „Matematikos Kengūra“. O pati konkurso idėja kilo Australijoje. Konkursas toje šalyje labai populiarus: jame dalyvauja apie 90 proc. įvairaus amžiaus mokinių. Lietuvoje „Kengūros” konkursas atskirose mokyklose organizuojamas jau nuo 1995 metų. Mūsų mokyklos mokiniai pradėjo dalyvauti šiame konkurse besimokydami dar Skaidiškėse, t. y. nuo 1999 m. Konkursas organizuojamas penkioms amžiaus grupėms, kurio metu vaikai sprendžia įvairaus sunkumo uždavinius. Smagu, kad šiuo konkursu domisi nemažas skaičius mūsų mokyklos mokinių. Šiais mokslo metais, kovo 20 d.,  uždavinius krimto 27 vaikai, t. y. ketvirtadalis visos mokyklos mokinių. Ne vieną kartą mokiniai pasiekė puikių rezultatų, patekdami į  Lietuvos mokinių penkiasdešimtuko sąrašą.

Matematikos mokytoja Halina Rinkevičienė