Š. m. gegužės 23 d. Vilniaus krikščionių mokyklos pirmiesiems abiturientams nuskambėjo paskutinis skambutis.

„Rugsėjo 1-osios rytą jūs mus pasitikote, ištiesėte draugišką ranką. O šiandien mes jus išlydime“, -šiais žodžiais šventę pradėjo pirmokėliai. Visi pradinukai dvyliktokams įteikė savo rankų darbo atminimo dovanėles – nuostabias, ryškiaspalves gėles, o pirmokai padovanojo spalvingus paukščius ir smagią dainelę.
Šventės metu dvyliktokai sulaukė gausybės dovanų: su pirmosios mokytojos Jūratės Bernotienės paruoštu nuotraukų metraščiu keliavo vaikystės prisiminimų takais, su pirmos klasės mokinukais prisiminė pirmuosius valso žingsnelius, klausėsi kūrybingųjų devintokų atliekamos V. Kernagio dainos „Baltas paukštis“.
Direktoriaus pavaduotoja Jolanta Genytė palinkėjo sėkmės laikant brandos egzaminus ir atsakomybės išskridus iš saugaus mokyklos lizdo į laisvę. Mokyklos steigėjas dr. Giedrius Saulytis pasveikino dvyliktokus linkėdamas jiems drąsos būti savimi – atrasti talentus, kuriais kiekvieną Dievas apdovanojo; drąsos būti bendruomenės, visuomenės dalimi – neužsidaryti savyje; ir drąsos priimti Dievo priėmimą – tvirtai pasitikėti, kad Dievas visuomet priima, atleidžia ir niekuomet nesitraukti nuo šios gerosios naujienos. Mokyklos direktorius Valdas Statulevičius sakė susilaikysiantis nuo įprastų linkėjimų: gerų universitetų, sėkmingo verslo ar laimingos šeimos, bet palinkėsiantis paties svarbiausio – pirmiausia ieškoti Dievo karalystės ir Jo teisumo, o visa kita bus pridėta.
Dvyliktokai negailėjo pačių geriausių žodžių savo mokyklai, nuoširdžiai dėkojo mokytojams ir visiems mokyklos mokiniams.
Šventės pabaigoje abiturientai į žydrą padangę simboliškai paleido paukščius.
Sėkmingo skrydžio ir jums – Rūta, Andre, Viktorija, Giedre, Kamile ir Martynai!

[nggallery id=52]

12 klasės auklėtoja Rita Ankštutienė