Gruodžio 18 dieną Vilniaus krikščionių mokyklos mokiniai ir mokytojai važiavo į „Atgajos“ specialiąją mokyklą

Joje vaikai pademonstravo savo sugebėjimus ir suvaidino spektaklį „Dievas praėjo šalia“.  Kaip ir kasmet po vaidinimo kiekvienas vaikas gavo dovanėlę, kurias mūsų mokyklos mokiniai ir jų tėveliai paruošė su džiaugsmu. Šis renginys buvo sėkmingas, nes „Atgajos“ vaikams mokinių ir mokytojų viešnagė labai patiko. Tačiau didesnė nauda iš tikrųjų buvo ne „Atgajos“ mokiniams, o patiems dalyviams, nes kaip sako „Vilniaus krikščionių“ mokyklos direktorius Valdas Statulevičius: „Palaiminčiau duoti negu imti.“

Tokie „Atgajos“ mokykloje vykstantys renginiai jau tapo mūsų mokyklos tradicija. Tokia geraširdiška veikla mūsų mokyklos vaikams padeda atverti širdis, pagalvoti apie kitą žmogų, kurio net nepažįsti ir nudžiuginti jį savo paruošta dovanėle bei pasirodymais. Kaip sako mokyklos direktorius Valdas Statulevičius, ši tradicija tikrai nenutrūks, o kitais metais planuojama pas „Atgajos“ vaikus atvykti ne tik per Kalėdas.

[nggallery id=41]

Parengė 9 klasės mokinės Kamilė G. ir Kristina M.