2012-09-03 Startas!

Tęsdami gražią mūsų mokyklos tradiciją, naujuosius mokslo metus pradėjome Rugsėjo 1-osios švente, kuri šįkart vyko rugsėjo 3-iąją.

Kaip ir kasmet į mokyklos salę sugužėjo gausus ir pasipuošęs mokinių, jų tėvelių, senelių ir draugų ir kitų svečių būrys. Šventę pradėjo mokyklos direktorius Valdas Statulevičius pasveikindamas ir paragindamas visų pirma mokytis iš visų laikų geriausio Mokytojo – Jėzaus Kristaus. Po to jis pakvietė susirinkusiuosius pradėti Mokslo metus Lietuvos Respublikos himnu.

Toliau sekė nuotaikingas ir labai prasmingas, mokantis mylėti vienas kitą mokytojų spektaklis „Ko verkė pienė?“. Spektaklio scenarijaus autorė choreografijos mokytoja Aida Maksvytytė, režisierius teatro mokytojas Žilvinas Beniušis, kostiumus kūrė technologijų mokytoja Aušra Jurgaitienė, o įvairias gėles vaidino net 15 mokytojų. „Stebuklas įvyksta tik tada, kai nebijai prarast savęs. Atsiveria nauja pradžia: išdygstame, užaugame, pražystame ne sau, bet tam, kad džiaugsmą teiktume kitiems ir tau.“ – finalinėje spektaklio dainoje dainavo gėlės-mokytojai.

Po spektaklio visi drauge sugiedojome keletą giesmių šlovindami mūsų Viešpatį Jėzų bei klausėmės mokyklos steigėjo dr. Giedriaus Saulyčio pamąstymų ir padrąsinimų pagal Jėzaus palyginimą apie sėjėją ir keturias dirvas. Pastorius ragino mokinius būti ta palyginime minima gerąja dirva, kurioje ir Evangelijos, ir kitų mokslų sėklos kritusios į širdis neštų gausų talentų ir gebėjimų vaisių. Tėvelius kvietė ravėti piktžoles ir vaikyti bloguosius paukščius, kad jie neužgožtų ir nesunaikintų gerųjų sėklų. O mokytojams linkėjo kruopščiai atrinkti grūdus nuo pelų ir nesėti pelų, o kiekvienai pamokai prisirinkti tikrų grūdų – svarių mokslo žinių, kurios atrastų atgarsį vaikų širdyse.

Šventę baigėme bendra malda už ateinančius mokslo metus, prašydami Dievo malonės ir pagalbos mokyti ir mokytis.

[nggallery id=40]