Žiema žiema, dar nebėk iš kiemo…

Vasario 29 d. dar suspėjome visa mokykla kartu pasidžiaugti besibaigiančia žiema. Direktorius Valdas Statulevičius su dideliu užsidegimu ir noru dar nepaleisti žiemos surengė mokykloje Žiemos šventę. Nors ir kaip skeptiškai kai kurie mokytojai žiūrėjo į šią idėją (mat vos prieš kelias dienas pliaupė didelis lietus ir nutirpino beveik visą sniegą), šventės diena buvo kaip užsakyta. Ne tik kad išvakarėse prisnigo sniego, bet ir šventei prasidėjus išlindo saulė, kuri švietė iki šventės pabaigos.

Iš pradžių kiekviena klasė lipdė sniego skulptūras. Skulptūrų išradingumas stebino ne tik vienuoliktokų ir technologijų mokytojos sudarytą komisiją, bet ir susirinkusius žiūrovus. Todėl buvo pagerbti ir saldainiais apdovanoti visų skulptūrų autoriai, sumanytojai ir atlikėjai.

Linksmiausiąją šventės dalį sudarė įvairūs žaidimai ir sniego mūšis. Sveiki ir gyvi liko visi, tačiau sausi – tikrai ne.

Šventę baigėme skaniausiąja dalimi: degant laužui, čia pat lauke, sėdėdami ant sniego kirtome fantastiško skonio karštą troškinį ir gėrėme arbatą.

Dabar jau ramia širdimi galime paleisti žiemą, sutikti pavasarį ir laukti vasaros… arba kitos žiemos.

[nggallery id=33]

Tikybos mokytoja Asta Greičiūnienė