Klasės valdymas Mokymo individualizavimas

Vasario 7 d. mokytojai dalyvavo seminare. Mūsų mokykloje jį vedė viešnios iš JAV. Tai Ohajo regiono Krikščioniškojo švietimo direktorė Becky Garret ir Staci Inskeep, pastaruosius 7 m. tarnaujanti vaikų pastore, prieš tai 12 m. dirbusi pradinių klasių mokytoja JAV valstybinėje ir 8 m. privačioje mokykloje bei 4 m. Dominikos Respublikoje.

[nggallery id=32]

Viešnios kalbėjo apie tai, kad pamokose būtina nubrėžti elgesio ribas ir pasiekti, kad mokiniai jų laikytųsi, taikant pasekmių metodą ir ugdant atsakomybę, trumpai pristatė 5 vaikų meilės kalbas, nagrinėjo skirtingus mokymosi stilius.

5-10 klasių mokiniai taip pat turėjo susitikimą su viena iš viešnių – misioniere Gvatemaloje Brittany Campbell. Būdama 14 m., ji pirmąkart išvyko į trumpą misionierišką kelionę Argentinoje, praėjus ketveriems metams – į Kosta Riką. Sulaukusi 21 m. mokėsi intensyvių studijų tarnystės mokykloje ir kasmet tęsė misionieriškas keliones. Aplankė Islandiją, Gvatemalą ir Salvadorą. 2011 m., būdama 25 m., išvyko į Gvatemalą kaip viso laiko misionierė. Brittany širdis dega Evangelijos skelbimu. Todėl ir mūsų mokinius ji ragino užmegzti asmeninį bendravimą su Dievu, naudoti savo talentus Jo šlovei ir rinktis Tiesos kelią. Susitikimo pradžioje svečiai pravedė keletą linksmų žaidimų.

Tikybos mokytoja Asta Greičiūnienė