Gruodžio 14 d. mokykloje viešėjo Gražina Bielousova, LCC tarptautinio universiteto dėstytoja, Jungtinės metodistų bažnyčios kunigė.

Susitikime su 5-8 kl. mokiniais jaunatviškai ir linksmai ji kalbėjosi apie labai rimtus dalykus. Ar pažintume Jėzų, jei Jis grįžtų šiandien? Iš ko pažintume? Kaip Jis atrodytų šiandien? Kiekvienas buvo raginamas į šiuos klausimus atsakyti sau, o drąsesni garsiai visiems. Linksmas pokalbis kreipė vaikų mintis pamąstyti visai nejuokinga tema, pasverti savo tikėjimą Dievu, pažvelgti į asmeninį Kalėdų laukimą, prisiminti tikrąją Kalėdų prasmę.

Su 9-11 kl. mokiniais Gražina diskutavo apie dovanas ir Dovaną. Kas yra dovana? Kuo ji skiriasi nuo pašalpos ar išmaldos? Tai vis tik nusipelnome mes dovanų ar ne? Nei vienas sėdintysis rate neišvengė draugiško Gražinos pakalbinimo, nei vienas „neišsisuko“ nuo klausimų, raginančių pamąstyti apie Dievo dovaną mums – Jėzų Kristų, Kurio gimimą netrukus minėsime. Ar nusipelnėme tos Dovanos? Ar esame verti Jo? Kodėl Dievas taip mus apdovanojo?

Esame dėkingi mielai Gražinai už viešnagę, už jaunatviškumą bei meilę Kristui. Ir ateityje tikimės susitikti dar ne kartą.[nggallery id=27]

Tikybos mokytoja Asta Greičiūnienė