Rugsėjo pabaigoje, kol dar saulutė lepino savo šiluma, pradinių klasių mokiniai ir mokytojos apsilankė kukurūzų labirinte.

Labai esame dėkingi Elenai ir Sauliui Kaminskams už galimybę ne tik aktyviai praleisti laiką gamtoje, bet ir už įgytas žinias.

[nggallery id=17]

Pradinukai sužinojo, kad Mikelandželas Buonarotis (Michelangelo Buonarroti) – renesanso dailininkas, skulptorius, architektas ir poetas ir, kad jis sukūrė aibę šedevrų.

Didysis labirintas išraižytas Mikelandželo „SUKŪRIMO“ motyvu, jo dydis – 1,80 ha ploto, bendras takelių ilgis – 1,960 km.
O mažasis labirintas – „EUROBASKET 2011“ logotipo motyvu, jo dydis – 0,5 ha ploto, bendras takelių ilgis – 0,85 km.

Kaip mums sekėsi? Labai įvairiai. Vieni ramiai ir užtikrintai skynėsi kelią į priekį, atsižymėdami KP( kontroliniuose punktuose), paskaitydami prasmingas sentencijas, grožėdamiesi nuostabiu šių metų kukurūzų derliumi ir dėkodami Dievui už nuostabų orą. Ieškoti KP buvo labai įdomu, nes čia įrengti autobusų komposteriai, kur atsižymėjus, perskaitai raidę. Tik oi ne visi sudėjome žodį ,,Sukūrimas“.

Kiti įlėkė į labirintą kaip vėjas. Ir ūžė, suko ne vieną ratą, kol rado išėjimą. Dar kiti, įpusėjus klaidžiojimui labirinto vingrybėse labai užsinorėjo valgyti, gerti ir finišo tiesiąją pasiekė ,,kreivai“.

O kiek dar pramogų aikštelėje prie labirinto. Čia mūsų laukė šiaudų rulonų pilis, vamzdinės sūpynės kukurūzų krepšinio lenta, virvučių labirintas.

Kol purtėme mamų suvyniotus lauknešėlius, akį džiugino dručkių moliūgų oranžinės galvos, kurie vos vos įsiteko lysvėse…

Sugrįžome truputėlį pavargę, tačiau labai linksmi, pilni įspūdžių ir apdovanoti kukurūzų burbuolėmis.

Dž. Stankevičienė, 1 kl. mokytoja