Rugsėjo 23 d. mūsų mokykloje vyko renginys „Knygelių karalystės šalyje“.

Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos vaikų literatūros centro darbuotojos V. Narščiuvienė ir J. Pocienė vaikams smagiai pristatė daugybę įdomių vaikiškų knygelių.

[nggallery id=14]

Priešmokyklinio ugdymo grupės ir pradinių klasių mokiniai sužavėti klausėsi Berniuko Žirniuko, kuriam gyvastį įkvėpė nepaprastai žaisminga Vida Narščiuvienė. Žirniukas, labai daug skaitantis ir apie knygeles išmanantis, nuotaikingai pristatė naujas lietuvių ir užsienio autorių knygeles vaikams. Taip pat savo žiniomis ir linksmomis istorijomis apie knygelių gimimą ir jų herojų nuotykius su mokiniais dalinosi Varnelė, Katinėlis ir Paršiukas.

Po knygelių pristatymo mokinukai vartė viešnių atsivežtas knygas: naujas dar spaustuvės dažais kvepiančias šiuolaikinių rašytojų (K.Kasparavičiaus, S. ir T. Nopola, J. ir T. Wieslanderių, J. Šubigerio) ir jau anksčiau išleistas, bet iki šiol gausiai skaitomas (N. Nosovo, A. Lindgren, T. Janson  ir kt.).

Džiugu, kad mažieji skaitytojai labai susidomėjo pristatytomis knygelėmis. Po renginio į mokyklos bibliotekėlę sugužėjo visas būrys žingeidžių skaitytojų.

N. Raudonikienė, 3 kl. mokytoja